facebook twitter gplus

Hakkımızda

1988 yılında İstanbul Esenler'deki atölyesinde faaliyetine başlayan firmamız, zaman içerisinde büyüyerek bugünkü konumuna gelmiştir. Türkiye'de bilardoculuğun gelişmesine önemli katkıları olan İkasa Bilardo; her geçen gün alanını ve ürün yelpazesini bir adım daha ileriye götürmekte, araştırma ve geliştirme çalışmaları ile mümkün olan teknoloji ve imkanlar dahilinde portföyünü genişletmektedir. Türkiye ve İran'da faaliyet gösteren İkasa Bilardo, kaliteyi kendisine ilke edinerek, yıllardır usta işi hizmetleriyle sizlere en iyiyi sunmaktadır.

Ürünlerimiz, aksesuarlarımız ve servis hizmetlerimizle en kısa sürede ve en iyi bir biçimde isteklerinize karşılık vermekteyiz. İkasa Bilardo, yurt dışındaki firmasında ebatlama, PVC mobilya imalatına halen devam etmektedir. Türkiye'de ise bilardo masası ve Langırt ( Masa futbolu ) üretimi yapmaktadır. Tüm makinalarımızın proje ve tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte popularitesini hiçbir zaman yitirmeyen bilardo masalarının para ile çalışanını yaparak, müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bir çok ürünün ithalatını yapmakla birlikte, sipariş üzerine ürün tasarımı da yapmaktayız.

Özel olarak bilardo masaları ve diğer gereçleri dizayn etmekte ve yine istek üzerine yurt dışı bağlantılarımız aracılığıyla ürünleri iç pazara sürmekteyiz